Hírek
2017. Július 23. 11:10, vasárnap | Helyi
Karcagi Parkerdő lombkorona tanösvény
Az új látványosság úgy kínál különleges élményeket, hogy közben harmonikusan illeszkedik a tájba,
A Karcagi Parkerdő jelenlegi létesítményei az idei évben a NEFAG Zrt. fejlesztéseinek köszönhetően egy különleges lombkorona tanösvénnyel és erdei kirándulóhellyel bővülnek.
Az új látványosság úgy kínál különleges élményeket, hogy közben harmonikusan illeszkedik a tájba, és nem veszélyezteti az erdő idős fáit.
Az építkezés ideje alatt, várhatóan 2017. november 15-ig, a munkafolyamatok által érintett „idős erdő” rész nem látogatható, a futók számára egy ideiglenes futóútvonal került kijelölésre a „fiatal erdőn” keresztül. Kérjük, figyeljék a helyszínen kihelyezett táblákat és szalagos jelzéseket.
A Karcagi Parkerdő hamarosan még több élménnyel várja Önöket, addig is köszönjük türelmüket és megértésüket.
NEFAG Zrt
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 14. 16:14, szerda | Helyi
Prostitúcióra kényszerítette barátnőjét
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség emberkereskedelem és kényszermunka bűntette miatt indítványozta egy karcagi férfi letartóztatását.
2026. Január 12. 09:27, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata.
2026. Január 12. 08:28, hétfő | Helyi
Villanyoszlopnak ütközött
A káreset során az áramszolgáltató húsz-huszonöt lakóházat érintve szüneteltette az áramszolgáltatást
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
