Hírek
2016. Április 05. 11:07, kedd |
Helyi
Forrás: police.hu
Karcagnál is működik a VÉDA
Élesítette a rendőrség a fix telepítésű VÉDA kamerákat
Élesítette a rendőrség a fix telepítésű VÉDA kamerákat
A VÉDA kamerahálózat kialakításakor 365 darab fix telepítésű Komplex Közlekedési Ellenőrzési Pontot – VÉDA kamerát – helyezett ki a rendőrség az ország 134 balesetveszélyesnek ítélt útszakaszára. Az eszközök és a mögöttes informatikai adatbázisok rendszerszintű és helyes működéséről több hónapos infokommunikációs vizsgálat során győződött meg a rendőrség.

Fixen telepített és a mobil VÉDA kamerák 2016. április 5-én, 08.00 órakor teljes funkcionalitással kezdték meg üzemszerű működésüket az ország egész területén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 06. 06:10, szombat | Helyi
TILOS JELZÉS ELLENÉRE HAJTOTT A VASÚTI ÁTJÁRÓBA
2025. December 06. 06:00, szombat | Helyi
KARCAGI FEJLESZTÉSEK
Továbbra is sok felújítás zajlik a városban. Ezek állásáról a helyszínen tájékozódott Szepesi Tibor polgármester F. Kovács Sándor országgyűlési képviselővel.
2025. December 05. 06:06, péntek | Helyi
KÓRHÁZI BETEGEKET KÁROSÍTOTTAK MEG
2025. December 05. 06:02, péntek | Helyi
ELINDULT A NYILAS MISI PAKK ADOMÁNYGYŰJTŐ KAMPÁNY
A Szeretetdoboz adományozási program mellett idén is elindult a Nyilas Misi Pakk program is. A Magyar Református Szeretetszolgálat által életre hívott programban, általában cipősdobozos akció formájában gyűjtenek ajándékokat rászoruló g
