Hírek
2015. Június 12. 07:15, péntek |
Belföld
Forrás: MTI/fotó:illusztráció
Két embert késeltek meg a fővárosban
Egyelőre tisztázatlan körülmények között két férfi szúrt sérülést szenvedett csütörtök este, a főváros II. kerületében - közölte az ORFK Kommunikációs Szolgálata az MTI-vel.
A rendőrség közölte: a jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint a 4-es villamos Széna tér és Mechwart liget megálló közötti szakaszán szóváltás alakult ki több ember között.
A két férfi ezt követően szenvedett szúrt sérüléseket - tették hozzá.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság nyomozói megkezdték a helyszíni szemlét és az adatgyűjtést az ismeretlen elkövetők felkutatása érdekében.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) Facebook-oldalán közölte, hogy a egy ideig a 4-es és a 6-os villamos helyett pótlóbusz közlekedett a Jászai Mari tér és a Széll Kálmán tér között. A korlátozást azóta feloldották.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 06. 07:00, csütörtök | Belföld
Jövő héten kedden lehet a köztársasági elnök választás
A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy a parlament jövő kedden válassza meg az új köztársasági elnököt.
2026. Augusztus 06. 06:03, csütörtök | Belföld
Rendkívüli intézkedések Kiskörén
2026. Augusztus 06. 05:00, csütörtök | Belföld
Országosan elérte, Budapesten meg is haladta a 40 Celsius-fokot a legmagasabb hőmérséklet
Országosan 40, Budapesten 43 Celsius-fok volt a legmagasabb hőmérséklet szerda délután, csapadék esélye kizárt - közölte a kormány a szerdai 16 órai, a hőségriasztásról a kormany.hu oldalon közzétett gyorsjelentésében.
2026. Augusztus 06. 04:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
A mostani energiaválság tanulságaira is válaszolva átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány szerdai ülésén - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán szerda este.
