Hírek
2022. Május 23. 12:03, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Két nőt és egy kislányt is zaklatott, elítélték

Két nőnek és egy 11 éves kislánynak is megfogta a fenekét a férfi, aki – saját bevallása szerint – szexuális zavarai miatt érez ellenállhatatlan késztetést a fogdosásra.
A Soproni Járási Ügyészség bíróság elé állította a 25 éves férfit, aki idén februárban, ugyanazon a napon valósította meg a három bűncselekményt Sopronban – közölte az ügyészség.
Őt a bíróság az ügyészség indítványával egyezően nyolc hónap szabadságvesztésre ítélte, melyet három év próbaidőre felfüggesztett. A felfüggesztés idejére a bíróság elrendelte a férfi pártfogó felügyeletét és magatartási szabályként előírta, hogy gyermekek által látogatott intézményektől, helyektől tartsa magát távol.
Az ítélet jogerős.
Ezek érdekelhetnek még
2023. December 05. 12:58, kedd | Belföld
Közvéleménykutatás: Támogatják a magyarok a haderőfejlesztést
A Real-PR 93. november végi közvélemény-kutatása szerint a magyarok döntő többsége egyetért a magyar kormány által kezdeményezett honvédelmi fejlesztési intézkedésekkel.
2023. December 05. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor a magyar külpolitikát dicsérte
A magyar külpolitika nemzetiérdek-alapú - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, a Magyar Külügyi Intézet (MKI) alapításának 50. évfordulója alkalmából rendezett budapesti konferencián.
2023. December 05. 07:14, kedd | Belföld
Megjelent a Napenergia Plusz Program pályázati felhívása
a kormány a zöld energia fokozott hasznosítása érdekében a magyar családokat is segíti a modern napelemes rendszerek telepítésében - jelentette be Lantos Csaba hétfőn az Energiaügyi Minisztérium (EM) közösségi oldalán.
2023. December 04. 14:18, hétfő | Belföld
Varga Mihály: Magyarország a zöld átállás egyik nyertese lehet
Magyarországnak megvannak a pénzügyi eszközei ahhoz, hogy a világgazdaság zöld átállásának egyik nyertese legyen