Hírek
2021. Március 07. 13:05, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu
Kettősgyilkosság történt Fejérben

Megöltek két idős embert Kislángon, a rendőrök a bejelentést követő egy órán belül elfogták a feltételezett elkövetőt - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője vasárnap az MTI-vel.
Szemerei Péter elmondta: vasárnap reggel 6 óra 45 perckor érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy egy férfi hiába kereste ismerősét Kislángon, ezért otthonához ment, ahol a földön vérnyomokat talált.
A rendőrök a helyszínen egy nő és egy férfi, egy idős házaspár holttestét találták meg, halálukat idegenkezűség okozta - tette hozzá.
Az adatgyűjtés után a nyomozók egy órán belül elfogták a feltételezett elkövetőt, egy 26 éves férfit, aki ellen emberölés gyanúja miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 07:44, kedd | Belföld
Az államtitkár szerint ennyibe kerülne Magyarországnak az orosz energiaembargó
Az EU orosz energiára tervezett embargója akár 800 milliárd forinttal is megemelheti Magyarország energiakiadásait, ez az összeg nagyjából megegyezik a rezsicsökkentésre szánt költségvetési forrásokkal
2025. Július 01. 07:38, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Pride nem büszkeség, hanem balítélet
2025. Július 01. 07:33, kedd | Belföld
Hitelt kell felvennie a Fővárosnak
A fővárosi önkormányzat ez évi költségvetésének kiigazításáról döntött a Fővárosi Közgyűlés hétfő esti rendkívüli ülésén, a módosítás részeként húszmilliárd forinttal emelik a fővárosi önkormányzat folyószámla-hitel
2025. Június 30. 11:19, hétfő | Belföld
Másodfokú hőségriasztás hétfőtől: csak átmeneti a hétvégi enyhülés
Az országos tisztifőorvos a HungaroMet előrejelzése alapján június 30. (hétfő) 00.00 órától július 4. (péntek) 24.00 óráig másodfokú hőségriasztást rendel el Magyarország teljes területére.