Hírek
2024. Február 29. 11:00, csütörtök | Helyi
KIESETT AZ EMLÉKEZETE

Egy lopással gyanúsított férfi állítása szerint nem emlékszik, kinek adta el az órákkal korábban elvitt értékeket. Most őrizetben várhatja a bíróság döntését letartóztatásáról.
Egy 25 éves férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy bement egy szolnoki társasházba, majd a lépcsőházból elvitt egy kerékpárt, egy akkus bozótvágót, továbbá lábbeliket és háztartási felszereléseket. A tettes egy másik lépcsőházban is megpróbált cipőket lopni, de ott megzavarták, így elfutott. A helyi rendőrök munkáját megkönnyítette egy biztonsági kamera, ami rögzítette a számukra nem ismeretlen tettes ténykedését. Előállították a férfit, lopás bűntett és lopás vétség kísérlete miatt hallgatták ki, majd őrizetbe vették, és kezdeményezik letartóztatását. Lefoglalták tőle a biciklit, amit visszaadnak majd a sértettnek.
Korábban már követett el hasonló bűncselekményt a fiatalember, tavaly decemberben a társával egy szolnoki munkásszállóból loptak el egy mikrohullámú sütőt és egy vízforralót.
A nyomozók a bűnügyeket egyesítették, és azokat egy eljárásban vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.