Hírek
2024. Május 09. 16:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: karcag tv
KIHASZNÁLTA JÓHISZEMŰSÉGÉT
Egy 27 éves tiszapüspöki nő több alkalommal kért pár ezer forintot az idős helybélitől. Az utolsó alkalom azonban nem várt fordulatot vett, és rablás lett a vége.
A megalapozott gyanú szerint a 27 éves nő többször kért segítséget egy nyugdíjas tiszapüspöki férfitól, aki kisebb összegekkel segített is a nőnek.
Megjelent a sértett házánál és buszra kért pénzt.
A férfi adott 1200 forintot a nőnek, aki azonban 30 perc elteltével visszament és újból pénzt kért.
Mivel ekkor már nem kapott, egyre agresszívebben követelt, majd hirtelen felkapta az asztalon lévő irattárcát – melyben 80 ezer forint volt – és menekülni próbált, de az idős férfi is megragadta a tárcát.
A huzavona végén a férfi elesett, a nő pedig elfutott, még a kerékpárját is hátrahagyta.
A feltételezett elkövető felkutatásában szolgálaton kívüli rendőrök is részt vettek, és információik alapján az egyenruhások Törökszentmiklós külterületén megállítottak egy autót, melynek hátsó ülése alatt megbújva fogták el a keresett nőt, akit előállítottak a rendőrkapitányságra.
A nyomozók rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 06:10, kedd | Helyi
A KERÍTÉSÜKET IS ELLOPTÁK-SEGÍTSÉGET KÉR A CSALÁD
2026. Július 14. 06:00, kedd | Helyi
HAMAROSAN VÉGET ÉR A SÁRGABARACK SZEZON
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
A TÖRÖLKÖZŐ NEM VÉDI MEG AZ ÉRTÉKEKET
A nyári kikapcsolódás a bűnelkövetők számára is kedvező alkalmat teremthet, hiszen a felügyelet nélkül hagyott értéktárgyak könnyű célpontot jelenthetnek.
2026. Július 11. 06:00, szombat | Helyi
TÁBOROKKAL INDULT A NYÁRI VAKÁCIÓ A “REFIBEN”
Megkezdődött a nyári szünet a Karcagi Református Oktatási Központ Általános Iskolájában. A vakáció azonban nemcsak a pihenésről szól, hiszen az intézmény idén is számos tábort és programot kínál a diákoknak.
