Városlista
2026. március 24, kedd - Gábor, Karina

Hírek

2020. November 17. 05:00, kedd | Belföld
Forrás: infovárosok

Kihűléstől mentették meg a törpenyulat

Kihűléstől mentették meg a törpenyulat

Az angyalföldi rendőrök biztonságba helyezték a magára hagyott házikedvencet.

Egy otthagyott kisállatketrecre figyeltek fel a Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei egy Lehel utcai kerítés tövében 2020. november 15-én este – közölte a rendőrség.

A ketrecben egy láthatóan átfázott törpenyúl volt, amit az egyenruhások a járőrautóba tettek, hogy felmelegedjen. Mivel nem sikerült kideríteni, hogy ki lehet a gazdája, a rendőrök a kihűléstől megmentett kisállatot átadták a Kutyamentő Angyalok Egyesületnek, ahol gondoskodnak ellátásáról, és felelős gazdát keresnek neki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük

2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza

Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.

2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen

Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.

2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld

Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten

A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull