Hírek
2018. Március 19. 07:21, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kisbusz és teherkocsi ütközött a 44-es főúton, többen megsérültek
Kisbusz és tehergépkocsi ütközött össze a 44-es főúton, Kondoros és Békéscsaba között hétfőn kora hajnalban, a balesetben többen megsérültek - közölte a rendőrség a honlapján.
Az elsődleges információk szerint egy ember súlyos sérülést szenvedett, nyolcan pedig könnyebben sérültek.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták. A forgalmat Békéscsabán a 47-es számú főútra, Kondorosnál pedig Gyomaendrőd felé terelik.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint a kisbuszba egy ember beszorult, őt a tűzoltók szabadították ki. A kamion dobozokból álló rakománya a baleset során az úttestre szóródott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 14:00, szerda | Belföld
BKK: hamarosan minden metrón megjelenik az érintésmentes fizetés
2026. Március 11. 07:23, szerda | Belföld
Veszprém megyében folytatta kampányát Orbán Viktor
A háború szele lengi körül Magyarországot; a következő választásnak a legnagyobb tétje, hogy lesz-e olyan kormányunk, amely kívül tudja tartani Magyarországot egy háborún - jelentette ki Orbán Viktor kedden Balatonfüreden.

