Hírek
2023. Augusztus 24. 09:17, csütörtök |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Kisiklott a vonat a Bakonyban
Leugrott a sínekről a személyvonat mozdonyának tengelye.
A rendelkezésre álló információk alapján 2023. augusztus 23-án 17 óra 50 perc körül Veszprém és Eplény között, a 82-es számú főutat keresztező vasúti átjárótól Veszprém felé körülbelül 200 méterre a Győr irányába haladó személyvonat mozdonyának tengelye a sínről leugrott, útját tovább folytatni nem tudta.
Személyi sérülés nem történt, az utasok elszállítását a MÁV megoldotta - írja közösségi oldalán a Veszprém vármegyei rendőrség.

Fotó: Rendőrség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld
Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében
Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.
2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld
Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban
A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.
