Hírek
2023. Április 29. 14:19, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Kiskunhalasi buszbaleset - 12 ember sérült meg

Tizenkét embert szállítottak kórházba a Kiskunhalasnál történt buszbaleset miatt.
Tizenkét embert vittek kórházba a szombat reggel Kiskunhalasnál történt a baleset miatt, amikor az árokba borult egy busz az 53-ason főúton - közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság szombat délben a police.hu-n.
Az útszakaszon befejeződött a műszaki mentés, így ismét teljes szélességében járható a főút - jelezték.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.
2025. Szeptember 13. 09:24, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a háborús fenyegetettség közvetlen
A Lengyelországot ért szerdai dróntámadás példázata annak, milyen veszélyes körülmények között élünk nap mint nap, a háborús fenyegetettség közvetlen
2025. Szeptember 12. 07:23, péntek | Belföld
Agrometeorológia: az Alföldön csak lassan mérséklődik az aszály
A hét első felének esői, záporai sokfelé adtak alapos öntözést, de a Duna-Tisza közének déli felén továbbra is igen száraz a talaj.