Hírek
2022. Március 09. 06:20, szerda | Helyi
KISZEBÁBOT IS ÉGETTEK
Télűző farsangi felvonulást tartottak Karcagon.
A vidám városi télbúcsúztatón a gyerekek jelmezbe öltöztek és trombitákkal, kereplőkkel az iskolától a Városházáig vonultak.
A karcagi Szent Pál Marista Általános Iskola diákjai és tanárai télűző farsangi felvonulást tartottak pénteken.
A Városházán Szepesi Tibor polgármester is köszöntötte őket, majd a több száz gyermek a Múzeumparkba vonult át, ahol a tél elűzésére elégették a kiszebábot, s közben rigmusokat mondtak a maristások és a város óvodásai, iskolásai.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 16. 17:41, kedd | Helyi
Téli fénycsodák öt városban
Öt város, ahol télen is életre kelnek az ikonikus helyszínek
2025. December 13. 18:01, szombat | Helyi
KABÁTUJJAL TÜNTETTE EL A NYOMOKAT
Kabátujjal tüntette el a nyomokat maga után a tolvaj, aki az egyik kunszentmártoni áruház parkolójában kamionokat próbált kinyitni.
2025. December 13. 17:57, szombat | Helyi
ISMÉT ÉLETET MENTETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ
Ezúttal Tiszaföldváron, egy Darvas úti családi házban tett jó szolgálatot a készülék.
2025. December 13. 17:54, szombat | Helyi
MEGLŐTTEK EGY POSTÁST SZOLNOKON
A Szolnoki Járási Ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat egy 20 éves fiatalemberrel szemben, aki gumilövedékes játékfegyverrel okozott súlyos sérüléseket egy postásnak.
