Hírek
2025. Szeptember 19. 06:00, péntek |
Helyi
Forrás: karcag tv
KŐTELEKI DÍLERT VONTAK KI A FORGALOMBÓL
Zárkában gondolkodhat arról, hogy jó ötlet volt-e belevágni a bűnös ügyletbe.
Egy kőteleki férfira csaptak le a Szolnoki Rendőrkapitányság bűnügyesei a Tisza MEKTO bevetési egység segítségével.
A megalapozott gyanú szerint a 28 éves férfi Tiszasülyön és Kőtelken naponta drogot árult az elmúlt hónapokban.
A rendőrök a lakóházban több helyen bukkantak elrejtve alufóliás pakettben, illetve zacskóban tárolt fehér, kristályos anyagra, amiket lefoglaltak.
A bűnügyesek előállították a gyanúsítottat, kábítószer-kereskedelem bűntett miatt hallgatták ki, majd őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását, melyet a bíróság elrendelt.
Vagyonvisszaszerzés keretében pénzt és mobiltelefont foglaltak le a rendőrök.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
DIÁKTALÁLKOZÓ KARCAGON
Először került megrendezésre Karcagon Diáktalálkozó, melyre számos helyről, Debrecenből, Nyíregyházáról, Szolnokról és a határon túlról is érkeztek tanulók. Az esemény célja, hogy a fiatalok találkozzanak egymással és városunkat
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
ÍRÓ-OLVASÓ TALÁLKOZÓ A VÁROSI CSOKONAI KÖNYVTÁRBAN
Dr. habil. Örsi Julianna karcagi születésű tudományos kutató, író Gönczi Ferenc-életműdíjat vehetett át Kiskunfélegyházán a Pulszky Társaság ünnepi közgyűlésén.
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
MEG AKARTÁK MÉRGEZNI A MENTŐKUTYÁT
Túl gyakran hallani olyan híreket, hogy valaki bosszúból meg akar mérgezni egy- egy kutyát, vagy macskát.
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
BŰNÖS CSALÁDI TRIÓ
A rendőrök két jászladányi dílert vontak ki a forgalomból a DELTA Program keretében, akik kábítószer-kereskedelemből éltek. Harmadik társukat körözik.
