Hírek
2021. December 20. 09:22, hétfő | Helyi
KUTYA DERÍTETT FÉNYT A GYILKOSSÁGRA
Megöltek egy nyugdíjas férfit a ceglédi házában. A szomszédok hívták a rendőröket, mert az egyik kutyája napok óta az utcán kóborolt és beleesett egy árokba.
A kutya chipje alapján mentek a házhoz a rendőrök, ahol megtalálták a 86 éves férfi holttestét. Jelenleg is keresik a gyilkosát.
A helyi állatvédő szervezet mentette ki a ceglédi Táncsics Mihály utcában bajba jutott kutyát, amely már napok óta kóborolt a környéken. A szomszédok értesítették őket, egyikük sem tudta, hogy az állat gazdája már nem él - mondta el Televíziónknak Soltész Lászlóné, a ceglédi Állatmenhely Nyílt Alapítvány elnöke.
Úgy tudjuk, amikor a rendőrök megérkeztek, az idős férfi a földön feküdt. Ekkor még nem lehetett egyértelműen megállapítani, hogy elesett és így ütötte meg magát, vagy valaki bántalmazta őt. Ezért a rendőrség soron kívüli boncolást rendelt el.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 24. 06:00, péntek | Helyi
KOSZORÚZÁS KEMÉNY PÁL SÍRJÁNÁL
Nemzeti ünnepünkön országszerte és a határainkon túl is kegyelettel és tisztelettel emlékeztek az 1956-os forradalom hőseire.
2025. Október 24. 06:00, péntek | Helyi
ÜNNEPI ISTENTISZTELET
Az Országzászló felvonása után Ünnepi Istentiszteletre került sor a Református Nagytemplomban.
2025. Október 24. 06:00, péntek | Helyi
MEGEMLÉKEZÉS A VÁROSHÁZA ELŐTTI TÉREN
Az Ünnepi Istentisztelet után a megemlékezők a Városháza előtti téren vettek részt a megemlékezésen.
2025. Október 23. 06:00, csütörtök | Helyi
ÉLETMENTÉS SZOLNOKON
Szolgálaton kívüli vízi rendőr sietett egy eszméletét vesztett férfi segítségére Szolnokon. Az időben megkezdett alapszintű újraélesztésnek és a mentősökkel történő együttműködésnek köszönhetően mentették meg az életét.
