Hírek
2023. Szeptember 23. 05:01, szombat | Helyi
LÁNGOK MARTALÉKÁVÁ VÁLT EGY HÁZ JÁSZKARAJENŐN
Kigyulladt egy családi ház Jászkarajenőn, a Táncsics Mihály utcában – tájékoztatta televíziónkat a Pest Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
A nyolcvan négyzetméteres épület teljesen kiégett.
A tűz a felhalmozott lomokon keresztül átterjedt egy száz négyzetméteres melléképületre is.
Egy ceglédi vízszállító is segítette a munkát. Az egységek két propánbutángáz-palackot, két szén-dioxid-palackot, egy oxigénpalackot kihoztak az épületekből.
A ceglédi és a szolnoki hivatásos tűzoltók hét vízsugárral oltották a lángokat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 14. 06:00, szombat | Helyi
FEJLESZTÉSEK AZ AKÁCLIGET GYÓGY-ÉS STRANDFÜRDŐBEN
Gőzerővel dolgoznak a szakemberek a gyermekmedencénél. A tavalyi szezonban tapasztalt jelentős aljzathibák miatt elkerülhetetlenné vált a felújítás.
2026. Március 14. 06:00, szombat | Helyi
ROMA NAP A KINIZSI UTCAI OVIBAN
Színes népviseletek és a közös éneklés öröme töltötte meg élettel a karcagi Kinizsi utcai óvodát. Az intézmény már ötödik alkalommal rendezte meg Roma Napját, amelynek célja a roma kultúra értékeinek bemutatása és az identitástu
2026. Március 13. 06:00, péntek | Helyi
AKTÍV NYUGDÍJASÉLET KARCAGON
Karcagon a nyugdíjas évek nem a visszavonulásról, hanem az aktív közösségi életről szólnak.
2026. Március 13. 06:00, péntek | Helyi
RABLÁS A JÁSZBERÉNYI PIACTÉRNÉL
A 19 éves elkövető délben már a fogda vendégszeretetét élvezhette.
