Hírek
2012. Február 23. 14:11, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: STOP / HavariaPress
Lecsaptak a hálózatra Debrecenben
Öt drogdílert fogtak el a rendőrök néhány napja Debrecenben. Ugyanakkor hét emberrel szemben kábítószer-fogyasztás miatt indult eljárás.
A Hajdú-Bihar megyei kapitányság nyomozói egy hete, február 15-én fogtak el 12 embert a megyeszékhelyen. A 12 ember közül ötöt gyanúsítottak meg azzal, hogy kábítószert árultak. Hét emberrel szemben drogfogyasztás miatt indult eljárás. A nyomozás tovább folyik az ügyben, még további elfogásokra és gyanúsításokra is lehet számítani.
A drogterjesztéssel meggyanúsított, 25 és 30 év közötti személyeket őrizetbe vették, majd a Debreceni Városi Bíróság előzetes letartóztatásba helyezte őket.
HavariaPress / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő
Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.
2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek
Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben
A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.
2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek
Marihuánát rejtett az egzotikus édesség
Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.
2026. Február 13. 06:13, péntek | Kék hírek
A termesztőig vezettek a drogfogás szálai
A kábítószer-kereskedő banda valamennyi tagját elfogta a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI)

