Hírek
2012. Január 29. 08:11, vasárnap |
Bulvár
Forrás: Story Online
Leonardo DiCapriónak az édesanyja az igazi
Nehezebb a dolga Leonardo DiCaprio partnereinek, mint bárki is gondolta volna. A színész minden nőt imádott édesanyjához mér, és a sikeres házasságban sem hisz.
Azt eddig is lehetett tudni, hogy Leonardo DiCaprio mellett még a legszebb és legsikeresebb nőknek sincs biztos helye, mert a színész számtalanszor szakít váratlan hirtelenséggel. Most azonban az is kiderült, hogy partnerei szinte lehetetlen helyzetben vannak, ugyanis mindegyiküket az édesanyjához méri, akihez szinte lehetetlen felnőni.
A sztár egy interjúban vallott róla, hogy számára az anyja a tökéletes nő, ezért őt is keresi minden partnerében. "Édesanyám az életem középpontja. Nagyon nagy dolog, hogy van egy ilyen erős nő az életemben, aki mindig őszintén elmondja nekem a véleményét. Ugyanezt keresem minden nőben" - árulta el DiCaprio.
A színész egyébként maga sem tagadja, hogy sok gondja van az ellenkező nemmel, főleg azóta, hogy a Titanicban játszott szerepe miatt elkönyvelték hősszerelmesnek. Ugyanakkor azt is elmondta, hogy nem is nagyon bízik a tartós párkapcsolatokban, mert már rengeteg boldognak induló házasságot látott tönkremenni, és ez nagyon ijesztő a számára. "Ezek után nem is tudom, meg fogok-e egyáltalán házasodni" - vallotta be a filmcsillag, végképp elbizonytalanítva mindenkit azzal kapcsolatban, hogy lesz-e valaha igazán tartós kapcsolata.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár
Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől
Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.
2025. December 20. 09:59, szombat | Bulvár
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik a pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik az amerikai igazságügyi minisztérium által a törvény által megszabott határidőben pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
