Hírek
2022. Február 09. 06:30, szerda | Helyi
LÖVÉSEK JÁSZFÉNYSZARUN

A Jászfényszarun történt családi veszekedés során használt fegyver nem okozott sérülést.
Bejelentés érkezett a rendőrségre miszerint Jászfényszarun egy családi házban veszekedés során lövés dördült.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság beosztottai és a TEK munkatársai a 44 éves férfit a helyszínen, míg 36 éves élettársát egy másik jászfényszarui házban rövid időn belül elfogták. A lövés következtében személyi sérülés nem történt.
Az esemény során használt fegyvert - ami az elsődleges szaktanácsadói vélemény szerint gáz-riasztó maroklőfegyver - a nyomozók megtalálták és lefoglalták. A Jászberényi Rendőrkapitányság lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.