Hírek
2017. Május 03. 07:52, szerda | Helyi
Majális Karcagon
A főtéren Jó ebédhez szól a nótával kezdődött a program
Az idei majális is két helyszínen, az erdei tornapályán és a főtéren zajlott. Az erdei tornapályán a Kötöny Népe IV. Nagykun Íjfeszítő Viadalra érkezett 250 versenyzőt Kovács Sándor, a megyei közgyűlés elnöke köszöntötte és kívánt sikeres célokat ezen a napon. A Kötöny népe íjászainak szervezésében egy vezérfogadást is láthattak a versenyre érkezők, majd a közös nyílzápor után kezdetét vette a verseny, ahol gyerekektől az idősebb korosztályig voltak íjászok.
A főtéren Jó ebédhez szól a nótával kezdődött a program, ahol Kolostyák Gyula és Kovács Marika énekelt, kísért Barkóczi Zoltán. A Sáray Band szórakoztató műsora után a Dalma Dance Club mazsorettesei következtek. A Pom-pom együttes gyerek dalai után Kocsis Tibor adott koncertet, a napot pedig a karcagi Hystori együttes koncertje zárta.
A kirakodóvásárban anyák napi ajándékot és kézműves termékeket is lehetett vásárolni, a Bengecseg Alapítvány szervezésében pedig akár kenyérlángost is süthettek a gyerekek és a felnőttek vagy kipróbálhatták a csigacsinálást, járhattak gólyalábon vagy kézműveskedhettek is. A hungarikum karcagi birkapörköltet is sokan megkóstolták.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 18. 11:24, szerda | Helyi
Roadpol Seatbelt eredmények
Az Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata (ROADPOL) 2026. március 9. és 15. között Seatbelt elnevezéssel hirdetett fokozott közúti ellenőrzést, amelyhez a magyar rendőrség is csatlakozott.
2026. Március 18. 11:19, szerda | Helyi
Kivontak egy mezőtúri dílert a forgalomból
Egy 29 éves férfi bűnös pénzszerzési lehetőséget választott ahelyett, hogy dolgozni járt volna. Mezőtúron árult kábítószert.
2026. Március 18. 06:00, szerda | Helyi
PROGRAMOKBANN GAZDAG VOLT AZ IDEI TÉL A BENGECSEG ALAPÍTVÁNYNÁL
Magunk mögött hagytunk egy újabb téli időszakot, mely általában csendesen zajlik minden háztájékon. De nem a Bengecseg Alapítványnál.
2026. Március 18. 06:00, szerda | Helyi
TÁJFUTÓ VERSENY AZ ERZSÉBET-LIGETBEN
A sport és a futás került középpontba egy újabb tájfutóversenyen, melyet ezúttal is a Karcagi Sportegyesület tájékozódási futó szakosztálya szervezett.












