Hírek
2017. Március 17. 08:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Március 31-ig érvényesek az első félévre kiadott diákigazolványok
A 2016/2017-es első félévre kiadott diákigazolvány-matricák március 31-ig használhatók fel kedvezményes utazásra a vonatokon
- közölte a MÁV-Start pénteken az MTI-vel. A vasúttársaság közleményében arra kérte a diákkedvezménnyel utazókat, hogy időben gondoskodjanak igazolványuk érvényesítéséről.
A megállapított menetdíj vagy pótjegy árán felül további 8 ezer forint pótdíjat kell fizetnie annak, aki érvénytelen kedvezményre jogosító igazolvánnyal, vagy érvénytelen igazolással veszi igénybe a kedvezményt, illetve jogosultságát nem tudja az előírt módon igazolni.
Emlékeztettek, hogy az érvényes diákigazolvánnyal rendelkező diákok a MÁV-START vonataira 50 százalékos kedvezménnyel válthatnak menetjegyet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 08. 08:38, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a rezsicsökkentést sikerült megvédeni, Magyarország teljes szankciómentességet kap
A rezsicsökkentést sikerült megvédeni, a Török Áramlat és a Barátság vezeték esetében Magyarország teljes mentességet kap az orosz energiahordozókra kivetett amerikai szankciók alól
2025. November 08. 08:35, szombat | Belföld
Orbán Viktor: új fejezetet nyitunk a magyar-amerikai kapcsolatokban
Azért vagyunk itt, hogy új fejezetet nyissuk a magyar-amerikai kapcsolatokban - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken Washingtonban, amikor Donald Trump amerikai elnök fogadta a Fehér Házban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

