Városlista
2026. február 2, hétfő - Karolina

Hírek

2025. December 10. 00:00, szerda | Helyi

MÁS DOLGOZNI, Ő LOPNI JÁRT

MÁS DOLGOZNI, Ő LOPNI JÁRT

Egy léha, bűnözői élet végére most pontot tettek a karcagi rendőrök. Elfogták és előállították a büntetett előéletű tettest és több rendbeli lopás miatt kihallgatták.

Egy 29 éves tiszagyendai férfit azzal gyanúsítanak a rendőrök, hogy bement a tiszaburai művelődési házba és italokat és evőeszközöket lopott el.

Saját rokonától is lopott. A féltestvérét, két alkalommal is
megkárosította.

Először a padlásfeljárón keresztül bemászott a főépületbe, ahonnan keverőpultot, erősítőt, vezeték nélküli fülhallgatót, játékkonzolt és játékokat lopott el.

Korábban kávét, dohányt, valutát és 100 ezer forintot vitt magával. Szeptemberben és októberben sem tétlenkedett, összesen három tiszagyendai lopás írható a számlájára.
Mindent pénzzé tett, amit ellopott.

A bűnügyesek most őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.

Címkék: #karcag tv

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

TARTALMAS ÉVET HAGYOTT MAGA MÖGÖTT A SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÓVODA

A Szent Erzsébet Óvoda vezetőjénél, Kovácsné Fodor Mónikánál járt stábunk. A riport során beszélgettünk az elmúlt évről, a kitűzött célokról és az óvodai életről.

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

JÉGBE FAGYOTT A HAL TISZADERZSEN

Különös jelenségre bukkantak a Tisza-tavon. A tiszaderzsi Kárász Kikötőben egy vörösszárnyú keszeget találtak, amely teljes egészében belefagyott a jégbe.

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

FOCIMEZEKET LOPOTT

Betört a kenderesi futballpálya épületébe, majd számítástechnikai eszközöket, illetve mezeket vitt el 400 ezer forint értékben. A gyanúsított elismerte a bűncselekményeket, de magyarázatot nem adott tetteire.

2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi

ÉLETET MENTETT A BALESET-HELYSZÍNELŐ

Mezőtúron egy rendőr egy utcán fekvő férfira lett figyelmes. Az idős embernek ekkor már nem volt pulzusa. A baleset-helyszínelő azonnal cselekedett.