Hírek
2022. Július 19. 15:07, kedd | Helyi
Médiaválogatott Sztártitkok
Békefi Viktória igazi csintalan kislány volt
Békefi Viki színésznő, énekesnő, a Sztárban sztár leszek! első évadának győztese is ellátogatott a Médiaválogatott Sztártitkok stúdiójába. Mesélt gyermekkoráról, a sporthoz fűződő viszonyáról, étkezési szokásairól, kedveséről, énekesi és színészi karrierjéről. Egy gyermekkori titkát is megosztotta Rickyvel, az adás műsorvezetőjével.
"Sokat rosszcsontkodtunk gyerekkorunkban. Volt egy kis csínytevésünk a barátnőmmel, aki a szomszédban lakott. Nyári szünet volt, mi állandóan az utcán játszottunk. Az utcánk végén volt a mi kis törzshelyünk. Görkoriztunk, rollereztünk, bicikliztünk. Pont építkezés volt az utcában, és volt ott egy homokbucka, amiről úgy gondoltuk, hogy remek hely arra, hogy elbújjunk mások elől. A barátnőmmel azt játszottuk, hogy az utcánkban minden házba becsengettünk. Amikor kijöttek, hogy ki csengetett, akkor elbújtunk a domb mögé. Amikor pedig megláttak bennünket, akkor azt mondtuk, hogy egy kisfiú végigszaladt az utcában, és becsengetett mindenhova. Elég rossz magyarázat volt, nyilván tudták, hogy mi voltunk.
Én vagyok a legkisebb gyerek a három tesóm mellett. Természetesen én voltam az, aki bármit megcsinálhatott. A tesóimmal sokszor megvicceltük egymást, volt ott rosszalkodás bőven, de sose mentünk túl messzire vele."
Viki arról is beszélt, hogy hogyan képzeli el a jövőjét. Ha szeretnéd megtudni, hogy Viki szerint 5-10 év múlva milyen lesz az élete, akkor hallgasd meg a Sztártitkok soron következő adását!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 06:00, szombat | Helyi
ELBALLAGTAK A „VARRÓS” VÉGZŐS DIÁKOK
Virágdíszbe öltözött folyosók, ünnepi viselet és az elmaradhatatlan tarisznyák. Elköszöntek iskolájuktól a „Varró” végzős diákjai.
2026. Május 02. 06:00, szombat | Helyi
SPORT ÉS TUDOMÁNY AZ ISKOLAPADBAN
Nemcsak a falak között zajlik az élet, hanem az országos döntők élvonalában is.
2026. Május 02. 06:00, szombat | Helyi
ELBALLAGTAK A GIMISEK IS
A Református Nagytemplomban megtartották a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ ballagó végzősei számára az ünnepélyes istentiszteletet.
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
