Hírek
2018. November 19. 16:02, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Megerőszakoltak egy nőt Budapest belvárosában
Megerőszakoltak egy nőt Budapest belvárosában szerdán késő este - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) hétfőn az MTI megkeresésére.
A Ripost hétfői számában azt írta, hogy egy férfi két nőt is megtámadott a Blaha Lujza tértől pár saroknyira lévő Vas utcánál, de az egyiküknek sikerült elmenekülnie. A rendőrség az újsággal azt közölte, hogy bíróság elrendelte a férfi bűnügyi felügyeletét.
Csécsi Soma a BRFK szóvivője az üggyel kapcsolatban az MTI megkeresésére azt mondta, a kerületi kapitányság egy rendbeli szexuális erőszak, és további egy rendbeli szexuális erőszak kísérlete miatt indított eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 15:00, hétfő | Belföld
Hegedűs Zsolt: szakmai kerekasztalokon egyeztetnek az egészségügy megújításáról
Szakmai kerekasztalokon, az ágazati szereplőkkel egyeztetve újítaná meg az egészségügyet az Egészségügyi Minisztérium.
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
