Hírek
2015. Augusztus 09. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Meghalt egy fiú a hatvani strandon
Meghalt egy tizennégy éves fiú a hatvani strandon szombaton, a gyerek fürdőzés közben lett rosszul. A történteket a Hatvani Rendőrkapitányság közigazgatási eljárásban vizsgálja.
Az esetről elsőként beszámoló heol.hu azt írta: a gyerek fürdőzött, amikor rosszul lett, és elmerült a vízben. A mentők nem tudták megmenteni az életét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 06. 07:00, csütörtök | Belföld
Jövő héten kedden lehet a köztársasági elnök választás
A Tisza-frakció kezdeményezte, hogy a parlament jövő kedden válassza meg az új köztársasági elnököt.
2026. Augusztus 06. 06:03, csütörtök | Belföld
Rendkívüli intézkedések Kiskörén
2026. Augusztus 06. 05:00, csütörtök | Belföld
Országosan elérte, Budapesten meg is haladta a 40 Celsius-fokot a legmagasabb hőmérséklet
Országosan 40, Budapesten 43 Celsius-fok volt a legmagasabb hőmérséklet szerda délután, csapadék esélye kizárt - közölte a kormány a szerdai 16 órai, a hőségriasztásról a kormany.hu oldalon közzétett gyorsjelentésében.
2026. Augusztus 06. 04:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány
A mostani energiaválság tanulságaira is válaszolva átfogó energiafejlesztési tervet fogadott el a kormány szerdai ülésén - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán szerda este.
