Hírek
2022. Szeptember 13. 13:47, kedd |
Sport
Forrás: mti
Mégis megműtik Sallai Rolandot
A csatár nem játszhat a válogatott következő mérkőzésén.
Mégis műteni kell Sallai Rolandot, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő Freiburg magyar válogatott támadóját, aki szeptember 3-án a Bayer Leverkusen elleni összecsapáson sérült meg súlyosan.
A 25 éves futballista édesapja kedden az M1 aktuális csatornának elmondta, hogy fia éppen a műtőben van, a szemgödrében tört el egy csont, amit meg kell erősíteni. Hozzátette, a látásával nincs gond, de félő, hogy az elmozdult csont úgy marad, emiatt van szükség az operációra.
Az orvosok szerint Sallai Roland négy hét múlva léphet pályára újra. A szélsőnek így a szeptember 23-i németek, valamint a három nappal később sorra kerülő olaszok elleni Nemzetek Ligája-találkozót várhatóan ki kell hagynia.
A támadót a leverkuseni Jonathan Tah úgy rúgta arcon, hogy a cipője a szemét is érte. Sallait az eset után percekig ápolták, végül a közönség vastapsa és éltetése közepette hordágyon vitték le a pályáról, majd lecserélték, később pedig kórházba szállították kivizsgálásra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport
FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott
A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.
2025. November 20. 07:32, csütörtök | Sport
Egyszerre szeretnének olimpián dobogóra állni a Márton ikrek
Egymással sosem harcolnak, de ugyanazon az olimpián szeretnének dobogóra állni tekvondóban a Márton ikrek, a Párizsban aranyérmes Viviana, illetve a kétszeres világbajnok Luana.
2025. November 18. 07:23, kedd | Sport
Magyar-ír - Szoboszlai: egy vb-vel tartozunk nektek és magunknak!
2025. November 17. 07:35, hétfő | Sport
Magyar-ír - Csányi Sándor: talán megérdemeltük volna a pótselejtezőt
A 72 éves sportvezető bő egy órával a lefújás után is könnyes szemmel nyilatkozott, de három rövid mondat után elérzékenyülve távozott.

