Hírek
2021. Szeptember 03. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Meleg, napsütéses idő várható a hétvégén

Meleg, napsütéses idő várható az ősz első hétvégéjén, néhol akár 27 Celsius-fokot is mérhetnek - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.
Pénteken a sok napsütést főleg a Dunától keletre zavarhatja az intenzívebb gomolyfelhő-képződés, de csapadék ott sem várható. A minimumok általában 7 és 14 fok között alakulnak, de hidegre hajlamos helyeken ennél jóval hűvösebb is lehet. A nappali maximumok 20 és 26 fok között alakulnak.
Szombaton és vasárnap reggel előfordulhatnak pára- és ködfoltok. A sok napsütés mellett szombaton lehet egy-egy zápor az északkeleti megyékben, vasárnap nem valószínű csapadék. Szombaton és vasárnap hajnalban is 7-15 fok közötti hőmérséklet várható. A csúcsértékek szombaton 22 és 27, vasárnap 20 és 25 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 22. 07:51, hétfő | Belföld
HM: az Adaptive Hussars 2025 gyakorlat negyedik hetében is katonai csapatmozgásokra kell számítani
2025. Szeptember 22. 07:50, hétfő | Belföld
Újraindult a forgalom a Keleti pályaudvaron
2025. Szeptember 21. 08:46, vasárnap | Belföld
Nem tudták megnyitni vasárnap reggel a Keleti pályaudvart
A tervezett felújítási munkálatokat maradéktalanul elvégeztük, de a Keleti pályaudvart nem tudtuk megnyitni vasárnap reggel - közölte Hegyi Zsolt, a MÁV-csoport vezérigazgatója.
2025. Szeptember 21. 08:43, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor békemenetet, Magyar Péter nagygyűlést hirdetett október 23-ra
A következő találkozásunk lehetne egy békemenet október 23-án - mondta a miniszterelnök, a Fidesz elnöke szombaton Budapesten, a Digitális polgári körök első országos találkozóján.