Hírek
2018. Július 26. 15:28, csütörtök |
Külföld
Forrás: mti
Mintegy 700 kilogramm kokaint foglaltak le Hollandiában
Nagyjából 700 kilogramm, banánszállítmányba rejtett kokaint foglalt le a rendőrség a hollandiai Uitgeestben - jelentette a helyi sajtó csütörtökön.
A De Telegraaf című holland napilap beszámolója szerint a kábítószerre egy gyümölcskereskedő vállalat dolgozói bukkantak rá szerdán, akik azonnal értesítették a hatóságokat.
A hónap elején mintegy 1100 kilogramm kokaint foglaltak le a rotterdami kikötőben, a drogot egy Ecuadorból érkező hajón találták, halszállítmány közé rejtve. Az esettel kapcsolatban hét embert őrizetbe vettek Hollandiában, Albániában és az Egyesült Államokban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:40, szombat | Külföld
Ukrajnai háború - Ukrán elnök: Oroszország Cirkon hiperszonikus rakétával mért csapást Ukrajnára
Oroszország mintegy 430 drónt és 18 rakétát indított Ukrajna ellen, a támadás fő iránya Kijev volt; ezen felül péntek reggel az oroszok Cirkon hiperszonikus rakétát vetetek be Szumi megye ellen
2025. November 15. 08:35, szombat | Külföld
A lengyel elnök újraaktiválná a V4 csoportot
2025. November 14. 07:31, péntek | Külföld
Ukrán miniszterelnök: a korrupciós botrány miatt minden állami vállalatot ellenőriznek Ukrajnában
Az energetikai szektorban leleplezett korrupciós ügy miatt minden állami vállalatot ellenőriznek Ukrajnában - jelentette be Julija Szviridenko miniszterelnök csütörtökön a Telegramon.
2025. November 13. 07:27, csütörtök | Külföld
Újraindulhat az amerikai kormányzat működése, a Kongresszus elfogadta az átmeneti költségvetést
Az amerikai Kongresszus alsóháza elfogadta a szövetségi intézmények finanszírozásáról szóló, így a kormányzati működés újraindulását lehetővé tevő átmeneti költségvetési törvényt szerdán.
