Városlista
2025. szeptember 15, hétfő - Enikő

Hírek

2012. Május 04. 07:19, péntek | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online

MLSZ: egyelőre csak hét klub kapta meg a licencet a következő szezonra

MLSZ: egyelőre csak hét klub kapta meg a licencet a következő szezonra

Az Elsőfokú Licencadó Bizottság idén első alkalommal május 3-án tárgyalta a 2012–13-as bajnoki szezonra vonatkozó NB I-es és NB II-es licenckérelmeket – adta hírül a Magyar labdarúgó-szövetség hivatalos honlapja.

A testület NB I-es indulásra is jogosító UEFA-licencet hagyott jóvá a Budapest Honvéd, a Videoton FC, a Győri ETO, a Paks és az MTK Budapest számára. NB I-es licencet kapott a Siófok és a Kaposvári Rákóczi – olvasható az mlsz.hu-n.

Hét sportszervezet kapta meg a másodosztályban való indulásra jogosító engedélyt, a Budaörs, az Ajka, a Kozármisleny, a Tatabánya, a Szigetszentmiklós, a REAC és az Újbuda.

A többi kérelmezőnek, hiánypótlás keretében, május 11-ig kell teljesítenie a Bizottság által előírt feltételeket.

mlsz.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport

MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet

A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.

2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport

Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben

A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.

2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport

Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján

A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.