Hírek
2023. Július 04. 15:58, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
MOBILOKRA UTAZTAK
A szolnoki rendőrök gyanúsítottként hallgattak ki egy párost, egy nap alatt három helyi boltból ellopták az ott dolgozók telefonjait.
Három szolnoki lakos tett szinte egyszerre bejelentést a helyi rendőrkapitányságon 2023. június 30-án délután, mert a mobiltelefonjukat ismeretlenek eltulajdonították. Mindegyik esetnél hasonló módon történt a lopás.
Három különböző szolnoki boltban, az eladók figyelmetlenségét kihasználva, a kassza mellől emelte el a készülékeket egy nő és egy férfi. A járőrök a részletes személyleírás alapján a város területén rövid időn belül elfogták, majd a rendőrkapitányságra előállították a két jászladányi lakost.
A gyanúsítottként kihallgatott pár elismerte a bűncselekmények elkövetését, valamint egy négy nappal korábbi telefonlopást is. A rendőrök az eltulajdonított négy készülékből kettőt megtaláltak és lefoglaltak.
A Szolnoki Rendőrkapitányság négyrendbeli lopás vétség elkövetése miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
DIÁKTALÁLKOZÓ KARCAGON
Először került megrendezésre Karcagon Diáktalálkozó, melyre számos helyről, Debrecenből, Nyíregyházáról, Szolnokról és a határon túlról is érkeztek tanulók. Az esemény célja, hogy a fiatalok találkozzanak egymással és városunkat
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
ÍRÓ-OLVASÓ TALÁLKOZÓ A VÁROSI CSOKONAI KÖNYVTÁRBAN
Dr. habil. Örsi Julianna karcagi születésű tudományos kutató, író Gönczi Ferenc-életműdíjat vehetett át Kiskunfélegyházán a Pulszky Társaság ünnepi közgyűlésén.
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
MEG AKARTÁK MÉRGEZNI A MENTŐKUTYÁT
Túl gyakran hallani olyan híreket, hogy valaki bosszúból meg akar mérgezni egy- egy kutyát, vagy macskát.
2025. November 13. 06:00, csütörtök | Helyi
BŰNÖS CSALÁDI TRIÓ
A rendőrök két jászladányi dílert vontak ki a forgalomból a DELTA Program keretében, akik kábítószer-kereskedelemből éltek. Harmadik társukat körözik.
