Hírek
2021. Szeptember 14. 16:12, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
MOBILTELEFONT ÉS KÉSZPÉNZT VITT EL EGY KISÚJSZÁLLÁSI STRAND TERASZÁRÓL
A rendőrök már másnap elfogták a feltételezett elkövetőt.
Ismeretlen személy vitt el egy mobiltelefont és a tokban lévő készpénzt 2021. szeptember 12-én 18 óra és 18 óra 15 perc között egy kisújszállási strand teraszáról. A rendőrök az adatgyűjtést követően azonosították, elfogták és a Kisújszállási Rendőrőrsre előállították a cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható helyi férfit. Az egyenruhások a kutatás során az eltulajdonított mobiltelefont és készpénzt megtalálták és lefoglalták. A nyomozók a 49 éves jogsértőt gyanúsítottként hallgatták ki, aki a cselekmény elkövetését elismerte.
A Karcagi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetése miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 06:13, kedd | Helyi
HAMIS EURÓVAL FIZETETT
A Szolnoki Járási Ügyészség pénzhamisítás bűntette miatt indítványozta egy mezőtúri férfi letartóztatását, aki több, különböző címletű, hamis euró bankjegyet szerzett meg forgalomba hozatal céljából.
2026. Március 10. 06:12, kedd | Helyi
ÚSZÓ DIÁKOLIMPIA
Tizedik alkalommal adott otthont Karcag a Megyei Úszó Diákolimpia döntőjének. A rangos sporteseményre a vármegye tizenöt településéről érkeztek fiatal tehetségek, az első osztályosoktól egészen a végzős középiskolásokig.
2026. Március 10. 06:05, kedd | Helyi
EREDMÉNYES FÉLÉVET ZÁRT A REFI ÁLTALÁNOS
A Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ általános iskolai tagintézményében is lezárult az elmúlt időszakban az első félév értékelése. A vezetőség büszke az itt tanuló diákokra.
2026. Március 10. 06:00, kedd | Helyi
INDUL AZ POLLENSZEZON
A jó idő beköszöntével elkezdődött a tavaszi pollenszezon, mely februártól májusig tart. Hazánkban is rengeteg ember szenved pollenallergiában.

