Hírek
2016. Július 17. 11:12, vasárnap |
Helyi
Forrás: Kisújszállási Önkormányzati Tűzoltó-parancsnokság
Mopedautó borult fel
A helyszínelés után a tűzoltók kerekeire állították
Mopedautó szenvedett balesetet este Kisújszállás és Túrkeve között a 4202. sz. közút 6. km szelvényében. A jármű az úttesten tetejére borult. Vezetője a balesetben nem sérült meg. A helyszínelés után a tűzoltók kerekeire állították a mopedautót és a forgalmi akadályt megszüntették.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 10. 00:00, szerda | Helyi
SORBAN ÁLLNAK A VEVŐK A HALÁRUSOKNÁL
Az ünnepek közeledtével egyre többen vásárolnakhalat a szolnoki piaccsarnokban is. Szerencsére a hal ára nem emelkedett a tavalyihoz képest. Jöjjenek a részletek.
2025. December 10. 00:00, szerda | Helyi
MÁS DOLGOZNI, Ő LOPNI JÁRT
Egy léha, bűnözői élet végére most pontot tettek a karcagi rendőrök. Elfogták és előállították a büntetett előéletű tettest és több rendbeli lopás miatt kihallgatták.
2025. December 08. 08:45, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata



