Hírek
2012. Április 27. 07:05, péntek |
Belföld
Forrás: OrientPress
Négy csillagos hotel épülhet Kecskeméten

A közreműködő szervezetek képviselői május 3-án, közösen teszik le Magyarország egyik legmodernebb négy csillagos business szállodájának, a Four Points by Sheraton Kecskemét Hotelnek az alapkövét.
A beruházás összértéke meghaladja az 1,8 milliárd forintot, amely 34 új munkahelyet is teremt majd a 2013-as átadás után. A KÉSZ Hotel és Konferencia Menedzsment Kft. a Dél-Alföldi Operatív Program pályázatán, a beruházáshoz 450 millió Ft uniós támogatást használhat fel.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.