Hírek
2023. Február 24. 13:51, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
NEMCSAK A HIDEGBEN SEGÍTENEK
A Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei rendőrök segítő figyelme a kora tavaszias időben sem lanyhul.
A Kunszentmártoni Rendőrkapitányság szolgálatirányító parancsnoka, Nagy Károly rendőr törzsőrmester Tiszaföldváron teljesített szolgálatot 2023. február 24-én. Az egyenruhás egy 85 éves, nehezen mozgó szépkorúval szóba elegyedett, majd segített a tűzifát bevinni az ingatlanába.
A jó szó, a néhány perces figyelem és a rendőr önzetlensége könnyekig hatotta a nénit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 09:14, hétfő | Helyi
SZÍVEN LŐTTE A SZOMSZÉD KUTYÁJÁT
Beváltotta korábbi fenyegetését az a cibakházi lakos, aki június elsején egy légpuskával, közvetlen közelről lőtte meg a szomszédjából átszökött kistestű kutyát.
2026. Június 22. 09:13, hétfő | Helyi
KORÁBBAN KEZDŐDÖTT A TISZAVIRÁGZÁS
A megszokottnál korábban kezdődött a Tisza egyik leglátványosabb és legkülönlegesebb természeti jelensége, a tiszavirágzás, a kedvező időjárásnak köszönhetően.
2026. Június 22. 09:13, hétfő | Helyi
NEM ISMERTE BE A TETTÉT
Felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt állt bíróság elé egy 36 éves, büntetett előéletű férfi Szolnokon.
2026. Június 22. 09:11, hétfő | Helyi
ELBALLAGTAK A „REFISEK”
Ünnepi istentisztelet keretében búcsúztak el iskolájuktól a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ Általános Iskola Tagintézményének végzős diákjai a Református Nagytemplomban.
