Városlista
2025. április 28, hétfő - Valéria

Hírek

2020. Január 02. 11:54, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Nőtt a légszennyezettség többfelé is

Nőtt a légszennyezettség többfelé is

Nőtt a légszennyezettség a magas szállópor-tartalom miatt - közölte a Nemzeti Népegészségügyi Központ csütörtökön a Facebook-oldalán.

Azt írták: Kazincbarcikán, Miskolcon, Putnokon és Sajószentpéteren egészségtelennek minősítették a levegőt. További öt helyen kifogásoltnak számít a levegő minősége, ezek: Debrecen, Eger, Nyíregyháza, Oszlár és Salgótarján.

A meteorológiai előrejelzés alapján nem várható javulás a következő napokban - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld

Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon

Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.

2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld

Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére

Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére

2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld

Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között

Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.

2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra