Hírek
2023. November 17. 13:15, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
ÖNMAGÁT BUKTATTA LE
Egy kenderesi gyanúsított lopását felvette az ellopott külső kamera, így akaratán kívül könnyítette meg a nyomozók munkáját.
Egy felújítás alatt álló kenderesi ingatlan tulajdonosa tett bejelentést még október 20-án, mert ismeretlen tettes ellopta a házára felszerelt egyik kamerát, láncfűrészt, gyalugépet, hangfalat, laptopot, de nem hagyta a helyszínen a kibontott ablakot és ajtót sem.
A rendőrök adatokat gyűjtöttek, és elemezték azt a kamerafelvételt, amin jól látható, amint a gyanúsított ellopja a külső kameraegységet. Innen már nem volt nehéz a bizonyítás, a 33 éves helyi lakost elfogták és előállították a Kisújszállási Rendőrőrsre, ahol lopás vétség miatt kihallgatták. A férfi nem tett vallomást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 05. 06:00, vasárnap | Helyi
BŰNCSELEKMÉNY LETT A GYŰJTÖGETÉSBŐL
A Szolnoki Járási Ügyészség jelentős mennyiségű hulladékra elkövetett hulladékgazdálkodás rendje megsértésének bűntette miatt emelt vádat egy törökszentmiklósi férfi ellen,
2026. Április 04. 06:00, szombat | Helyi
SIKERES PÁLYÁZAT ÁLTAL ÚJUL MEG A KOLLÉGIUM ÉPÜLETE KISÚJSZÁLLÁSON
Hamarosan újabb energetikai korszerűsítés kezdődik a Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégiumban, Kisújszálláson.
2026. Április 04. 06:00, szombat | Helyi
V. VÁRMEGYEI VONÓS VERSENY
A zene és a tehetség vármegyei seregszemléjének adott otthont Karcag. Az Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolában immár ötödik alkalommal rendezték meg a Vármegyei Vonós Versenyt.
2026. Április 03. 06:00, péntek | Helyi
„KINCSÜNK A VÍZ” ALKOTÓPÁLYÁZAT
A Víz Világnapjához kapcsolódva rendezték meg a „Kincsünk a víz” elnevezésű alkotópályázat eredményhirdetését Berekfürdőn.
