Hírek
2024. Október 17. 15:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: karcag tv
ŐRÍZETBEN
A kunszentmártoni rendőrök őrizetbe vették, és kezdeményezik letartóztatását annak a helyi férfinak, aki nyolc bűncselekményt követett el rövid időn belül a településen.
Sok van a rovásán a 25 éves férfinak, a gyanú szerint nyolc bűncselekmény, főleg lopás köthető a nevéhez, melyeket július és szeptember között követett el Kunszentmártonban. Több járműből és boltból is lopott, de volt, hogy a sportcsarnok öltözőjét rámolta ki, vagy épp kerékpárt tolt el jogtalanul. Az ügyek egyesítését követően a kunszentmártoni rendőrök előállították a férfit, hétrendbeli lopás és garázdaság gyanúját közölték vele, majd őrizetbe vették és indítványozzák letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi
JÉGBE FAGYOTT A HAL TISZADERZSEN
Különös jelenségre bukkantak a Tisza-tavon. A tiszaderzsi Kárász Kikötőben egy vörösszárnyú keszeget találtak, amely teljes egészében belefagyott a jégbe.
2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi
FOCIMEZEKET LOPOTT
Betört a kenderesi futballpálya épületébe, majd számítástechnikai eszközöket, illetve mezeket vitt el 400 ezer forint értékben. A gyanúsított elismerte a bűncselekményeket, de magyarázatot nem adott tetteire.
2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi
ÉLETET MENTETT A BALESET-HELYSZÍNELŐ
Mezőtúron egy rendőr egy utcán fekvő férfira lett figyelmes. Az idős embernek ekkor már nem volt pulzusa. A baleset-helyszínelő azonnal cselekedett.
2026. Január 31. 00:00, szombat | Helyi
TARTALMAS ÉVET HAGYOTT MAGA MÖGÖTT A SZENT ERZSÉBET KATOLIKUS ÓVODA
A Szent Erzsébet Óvoda vezetőjénél, Kovácsné Fodor Mónikánál járt stábunk. A riport során beszélgettünk az elmúlt évről, a kitűzött célokról és az óvodai életről.
