Városlista
2026. március 24, kedd - Gábor, Karina

Hírek

2021. November 11. 08:44, csütörtök | Helyi

PURHAB BUKTATTA LE A TOLVAJT

PURHAB BUKTATTA LE A TOLVAJT

A megalapozott gyanú szerint egy renoválás alatt álló szolnoki házból vitték el a purhabbal rögzített ablakokat, amit hazáig vittek a feltételezett elkövetők.

Pechjükre, a bűncselekmény helyszínétől potyogott a rögzítőanyag.

Ismeretlen személyek mentek be egy szolnoki, felújítás alatt álló családi házba majd a purhabbal rögzített, beépített műanyag ablakokat eltulajdonították és különböző munkagépeket is magukkal vittek – tájékoztatta hírportálunkat a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság.

A bejelentést követően az egyenruhások adatokat gyűjtöttek és helyszíni szemlét tartottak. A feltételezett elkövetőket hamar sikerült azonosítani, ugyanis ablakokból hulló purhab a gyanúsítottak lakóhelyéig vezette a rendőröket. A 16, 20 és 22 éves szolnoki lakosokat elfogták és előállították az egyenruhások a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki őket.
A terheltek elmondták, hogy a szerszámgépeket eladták, az ablakokat pedig elrejtették. Ez utóbbiakat kutatás során megtaláltak a rendőrök.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi

MEGKEZDŐDÖTT A FAÜLTETÉSI SZEZON

A tavasz beköszöntével elindult a faültetési szezon Karcagon is. A város több pontján, köztük az Erzsébet-ligetben is új facsemetéket ültetnek.

2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi

ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁSOK A REFIBEN

A Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ általános iskolai tagintézményének vezetése ebben az oktatási évben is iskolaelőkészítő foglalkozások által igyekszik segíteni a nagycsoportos óvodásoknak és szüleiknek megismerkedni a k

2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi

PROGRAMAJÁNLÓ A BENGECSEG ALAPÍTVÁNYTÓL

25 évvel ezelőtt a lovas hagyományok és az egészségmegőrzés hívta életre a Bengecseg Alapítványt, amely mára városunk egyik legaktívabb közössége lett.

2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi

LEBUKOTT A KAMERÁS KUKKOLÓ

Az M4-es autóút egyik pihenőjének női mosdójában egy kamerát helyezett el egy férfi. A kamerás kukkolót rövid időn belül azonosították és elfogták.