Hírek
2024. November 05. 20:45, kedd | Helyi
Rablás az állomáson
Elkérte ismerőse mobiltelefonját egy férfi, de vissza már nem adta. Mikor a sértett visszakérte, verést kapott helyette.
November 1-én este telefonjával világított a Karcag vasútállomás peronjánál a későbbi sértett, amikor odalépett hozzá korábbi ismerőse, és elkérte a készüléket, hogy megnézze. Miután a férfi ennek eleget tett, ismerőse zsebre tette a mobilt, és elindult a város felé. A sértett utánament, és többször kérte, hogy adja vissza a telefonját. Az elkövető először csak szóban fenyegette veréssel, végül egyszer arcul is csapta. A sértettnek nyolc napon belül gyógyuló sérülése keletkezett.
A karcagi rendőrök november 2-án délelőtt fogták el az akkor már elfogatóparanccsal körözött 26 éves helyi férfit. A nyomozók rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki, őrizetbe vették, és kezdeményezik letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 16:35, hétfő | Helyi
ÁLTALÁNOS KÖZMEGHALLGATÁS
A közmeghallgatásra minden érdeklődőt tisztelettel várunk!
2026. Január 19. 09:51, hétfő | Helyi
Jogosítvány nélkül ittasan vezetve menekült a rendőrök elől
A Szolnoki Járási Ügyészség ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt emelt vádat egy péceli férfival szemben.
2026. Január 19. 09:50, hétfő | Helyi
4 újabb drogdílert kapcsoltak le
A Tiszafüredi Járási Ügyészség kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta 4 férfi letartóztatását.
2026. Január 14. 16:14, szerda | Helyi
Prostitúcióra kényszerítette barátnőjét
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség emberkereskedelem és kényszermunka bűntette miatt indítványozta egy karcagi férfi letartóztatását.
