Hírek
2024. Május 10. 15:00, péntek |
Helyi
Forrás: karcag tv
RABLÁS MIATT HÁRMAN ŐRIZETBEN
Elcsalták egy lakatlan területre, majd bántalmazták és elvették 47 ezer forintját egy idős férfinek Tiszaburán. A támadók most őrizetben várják a bíróság döntését letartóztatásukról.
Egy idős férfi tett bejelentést a rendőrségen, miszerint Tiszaburán három ismeretlen elcsalta egy szántföldre, majd ott bántalmazták és elvették a tárcáját 47 ezer forinttal.
A helyi rendőrök azonnal megkezdték az adatgyűjtést, és a bejelentéstől számított egy órán belül azonosították a feltételezett elkövetőket.
Két tiszaburai fiút és egy fiatal nőt állítottak elő, és hallgattak ki gyanúsítottként. A nyomozók a fiatalkorúakat és női társukat őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatásukat.
A Karcagi Rendőrkapitányságon rablás bűntett miatt indult eljárás a három gyanúsított ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 19. 09:51, hétfő | Helyi
Jogosítvány nélkül ittasan vezetve menekült a rendőrök elől
A Szolnoki Járási Ügyészség ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége miatt emelt vádat egy péceli férfival szemben.
2026. Január 19. 09:50, hétfő | Helyi
4 újabb drogdílert kapcsoltak le
A Tiszafüredi Járási Ügyészség kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta 4 férfi letartóztatását.
2026. Január 14. 16:14, szerda | Helyi
Prostitúcióra kényszerítette barátnőjét
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség emberkereskedelem és kényszermunka bűntette miatt indítványozta egy karcagi férfi letartóztatását.
2026. Január 12. 09:27, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata.
