Hírek
2024. Február 28. 15:00, szerda |
Kék hírek
Forrás: Police.hu
RABLÁS MIATT ŐRÍZETBEN

Egy szolnoki fiatal veréssel és késeléssel fenyegette meg áldozatát, amennyiben nem ad neki pénzt. A nyugalom megzavarására alkalmas tudósítás következik.
A megalapozott gyanú szerint egy fiatalkorú Szolnokon az utcán leszólított egy fiatalt, majd pénzt kért tőle. A sértett megtagadta a kérést, ezért veréssel és késeléssel fenyegette meg a fiatalkorú. Áldozata a fenyegetés hatására átadott 2500 forintot a pénzt követelőnek, aki ezt követően távozott.
A rendőrök adatgyűjtést követően másnap előállították a feltételezett elkövetőt a Szolnoki Rendőrkapitányságra, és rablás bűntette miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A nyomozók a fiatalt őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik