Hírek
2022. Március 26. 12:00, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Rátámadt a biciklisre az autós, videó alapján kapták el
Ezúttal egy garázda autóst buktatott le a kamera.
A Budapesti Autósok közössége tett közzé felvételt arról, hogy március 22-én egy autó vezetője – miután leszorított egy biciklis futárt az V. kerületi Szent István körúton – kiszállt kocsijából, dulakodni kezdett a kerékpárossal és fellökte őt – közölte a rendőrség.
A nyomozók a felvétel alapján csütörtökön azonosította és elfogta a kocsi vezetőjét, aki ellen garázdaság miatt indult eljárás. A 38 éves F. Krisztián gyanúsítotti kihallgatása során elismerte tettét.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 11. 11:00, szombat | Belföld
A levélben szavazásra jogosultak több mint fele már leadta szavazatát
A magyarországi lakcímmel nem rendelkező csaknem 497 ezer választópolgár közül 254 ezren már leadtak levélszavazatot a Nemzeti Választási Iroda (NVI) szombat reggeli adatai szerint.
2026. Április 11. 10:11, szombat | Belföld
Orbán Viktor: Zelenszkíj vagy én?
2026. Április 10. 09:00, péntek | Belföld
NVI: szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert a választás végeredménye
Szoros eredmény esetén csak a szavazást követő szombaton lehet ismert az országgyűlési választás végeredménye - közölte a Nemzeti Választási Iroda (NVI) csütörtökön az MTI-vel.
2026. Április 10. 07:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Nem adjuk a gyerekeinket Ukrajnának
Nem adjuk se a gyerekeinket, se a fegyvereinket, se a pénzünket Ukrajnának - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a kormánypártok debreceni nagygyűlésén csütörtökön.
