Hírek
2025. Január 02. 08:49, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Rendőrség: egy 34 éves férfi halt meg újév hajnalán pirotechnikai eszköz miatt Létavértesen
Egy 34 éves férfi halt meg újév hajnalán, aki egy létavértesi családi ház udvarán engedélyköteles pirotechnikai eszközt használt - közölte a Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: a baleset szerdán 0 óra 30 perc körül történt.
A rendelkezésre álló adatok alapján a 34 éves férfi egy olyan tűzijátékot használt, amelynek birtoklása és használata kizárólag pirotechnikai vizsgával rendelkezőknek engedélyezett.
A tűzijáték eltalálta a férfit, és olyan súlyos sérüléseket okozott neki, hogy a helyszínen életét vesztette - tették hozzá.
A tájékoztatás szerint a rendőrség közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 31. 15:00, vasárnap | Belföld
Megerősítette a magyar államadós-osztályzatot az S&P
2026. Május 31. 14:00, vasárnap | Belföld
Hegyi Zsolt: szombat hajnaltól ismét járnak a vonatok Veszprém és Ajka között
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Tarr Zoltán: a forrásokat mostantól nem túlárazott presztízsberuházásokra fordítjuk
2026. Május 31. 13:00, vasárnap | Belföld
Bóna Szabolcs: új fejlesztési lehetőségek nyílhatnak meg a mezőgazdaság és az élelmiszeripar számára
Ismét van lehetőség a fejlődésre és a fejlesztésekre az uniós források megnyitása után - közölte az agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter a Facebook-oldalán szombaton reggel.
