Városlista
2026. április 30, csütörtök - Katalin, Kitti

Hírek

2021. Február 14. 20:16, vasárnap | Helyi
Forrás: police.hu

Sikeresen nyomoztak a rendőrök a lopási ügyben

Sikeresen nyomoztak a rendőrök a lopási ügyben

Az ásott kutat szeméttel töltötte fel a tettes Jászladányon.

A Jászberényi Rendőrkapitányság lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen. A rendelkezésre álló adatok alapján a tolvaj 2020. decembere és 2021. február 13-a között egy jászladányi kertes ház udvarára bement, majd a lakóház ajtaját kifeszítette. A jogsértő különféle lakberendezési tárgyakat, és elektronikai eszközöket tulajdonított el, valamint több nyílászárót is megrongált.

A tulajdonos azt is észrevette, hogy az udvaron lévő ásott kutat valaki szeméttel töltötte fel. A rendőrök a nyomozás eredményeképpen 2021. február 13-án előállítottak egy 31 éves helyi lakost a Jászladányi Rendőrörsre, ahol gyanúsítottként kihallgatták.

Címkék: ásott, jászladány, kút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi

TAVASZKÖSZÖNTŐ MÁJUSFA-ÁLLÍTÁS

Karcagon, a város főterén ismét felelevenítették a Májusfa-állítás hagyományát, ahol a népzene és a tánc vette át a főszerepet.

2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi

SZENTANNAI BÁL

Karcagon rendezték meg a Szentannai Sámuel Református Gimnázium bálját. Az elegáns eseménynek a Városi Sportcsarnok adott otthont, ahol nemcsak a szórakozás kapott főszerepet, hanem az iskola közössége és értékei is.

2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi

VERSENYSIKEREK A „REFIBEN”

A tavaszi szünet után sem lassítottak a diákok és a tanárok: a Víz világnapjától a Költészet napjáig számos program színesíti a hétköznapokat a „Refiben”.

2026. Április 30. 06:00, csütörtök | Helyi

90 ÉVES IDŐS HÖLGYET RABOLT KI

Az ügyészség idős koránál fogva a bűncselekmény elhárítására korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a jászárokszállási nővel szemben, aki egy 90 éves hölgyet rabolt ki.