Városlista
2025. szeptember 14, vasárnap - Szeréna

Hírek

2021. Június 09. 07:49, szerda | Helyi

SORRA NYERI A BIRKÓZÓ VERSENYEKET

SORRA NYERI  A BIRKÓZÓ VERSENYEKET

Ifj. Urbán Zoltán négy éve kezdett el sportolni, apja is birkózó volt, így az első edzés után megtetszett neki ez a sport.

Ifj. Urbán Zoltán négy éve kezdett el sportolni, apja is birkózó volt, így az első edzés után megtetszett neki ez a sport.

A Kiskulcsosi Általános Iskola hatodikosa kedvence a tetsnevelés, az irodalom, a technika és a rajz.
A sporttól sok plusz dolgot kapott, főleg az előregondolkodást. Most Egerben az országos diákolimpia bajnokságon második lett, ez volt az első ilyen nagy versenye, ahol pár perc alatt tussal győzött.

A Csepeli Klub színeiben versenyző birkózótól most ugyan kikapott, de legközelebb legyőzi - ígéri Zoltán, aki apjától, aki egyben edzője is, mindig biztatást kap.
Nagyon jó érzés volt életem első versenyén a dobogóra állni. Sokat edzettem rá - mondja a fiatalbirkózó, aki következő versenyén az első helyet szeretné elhozni.

Címkék: #karcag tv, birkózás

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi

NYÍLIK A TUBARÓZSA

Kevés növénynek kedvezett a száraz, meleg idő. E kevés növények egyike a tubarózsa, amely bőven terem egy karcagi kiskertben. És jellegzetes illatával betölti az egész utcát.

2025. Szeptember 14. 06:00, vasárnap | Helyi

A SÉRTETT UTOLSÓ FORINTJAIT VETTE EL

A Karcagi Járási Ügyészség rablás bűntette miatt indítványozta egy 28 éves kenderesi férfi letartóztatását, aki 2025. augusztus közepén, kora délutáni időpontban,

2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi

ŐSZI RENDEZVÉNYEIRE KÉSZÜL A MŰVÉSZETI ISKOLA

Készül az őszi programokra a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola.

2025. Szeptember 13. 06:00, szombat | Helyi

VASÚTI SÍNEK MELLÉ DOBTÁK A KISKUTYÁKAT

Kishíján elpusztult az a 4 kiskutya, akiket gazdája a tűző napon egy dobozban hagyott a vasúti sínek mellett Törökszentmiklóson.