Hírek
2011. Szeptember 04. 14:29, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Súlyosan megsérült az elgázolt biciklis
Súlyosan megsérült az a kerékpáros, akit egy személyautó ütött el Battonyán.
A baleset szombaton este 6 óra körül történt a Békés megyei kisvárosban. A belterületen elütött kétkerekűs súlyosan megsérült, a mentők kórházba szállították. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
A délutáni órákban is történt egy súlyos közlekedési baleset Békés megyében: Szabadkígyóson borult felborult egy robogós. A férfi az Ókígyósi úton haladt, mikor elvesztette uralmát járműve felett, lehajtott az útról, majd felbukott. A súlyosan megsérült férfit kórházba szállították. Kiderült, hogy ittas volt, a rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit. (rá)
HavariaPress
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
2025. November 05. 07:30, szerda | Kék hírek
Öten meghaltak egy vasúti átjárónál történt balesetben Szentmártonkátán
2025. November 03. 07:18, hétfő | Kék hírek
Rendőrség: nem terrorcselekmény az angliai vonaton elkövetett késeléses támadás
A rendőrség vasárnapi tájékoztatása szerint nem minősül terrorcselekménynek az a késeléses támadás, amelyet egy vonaton követtek el szombat este Angliában.
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

