Hírek
2017. December 31. 12:18, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezés miatt került kórházba egy tiszafüredi család
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt került kórházba vasárnap egy öttagú tiszafüredi család - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel.
S. Tóth Anikó tájékoztatása szerint a két felnőtt és három gyermek rosszullétre panaszkodott. Hozzátette: a tűzoltók műszere kis koncentrációban kimutatta a veszélyes gázt a Pacsirta utcai ingatlan légterében.
Az MTI információi szerint a családot Debrecenbe vitték a mentők.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
2026. Június 25. 08:39, csütörtök | Belföld
Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt indított eljárást a rendőrség Fonyódon.
