Hírek
2020. November 16. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti/fotó:MTI/Mihádák Zoltán
Szén-monoxid-mérgezés miatt vittek kórházba egy családot Budapesten
Szén-monoxid-mérgezés miatt lett rosszul egy család több tagja Budapest XXIII. kerületében vasárnap - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság az MTI-vel. A mentők négy embert vittek kórházba.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a Maros utcai többszintes családi házban a fővárosi hivatásos tűzoltók az épület minden szintjén kimutatták a mérgező gáz jelenlétét, az ingatlan készülékeit a gázművek munkatársai vizsgálják.
Az Országos Mentőszolgálat az MTI kérdésére közölte: a helyszínre riasztott mentők két gyermeket és két középkorú felnőttet mérgezéses tünetekkel, ellátást követően stabil állapotban vittek kórházba.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
