Hírek
2018. Január 21. 09:43, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy férfi Székesfehérváron
Szén-monoxid-mérgezésben meghalt egy ember Székesfehérváron - közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője vasárnap az MTI-vel.
Szabó-Bisztricz Anett elmondta, hogy a férfira reggel, egy homoksori épületben, eszméletlen állapotban talált rá egyik hozzátartozója, aki kihúzta a testet az utcára.
A mentőknek nem sikerült újraéleszteniük a székesfehérvári férfit. A tűzoltók rendkívül magas gázkoncentrációt mértek az épületben, ezért elzárták a közműveket. Az épületben nem volt szén-monoxid érzékelő - közölte a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
2026. Június 26. 06:24, péntek | Belföld
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor felbocsátásának első évfordulóján
Rendezvénysorozat kezdődött Kapu Tibor, Magyarország második kutatóűrhajósa felbocsátásának első évfordulóján, csütörtökön a budapesti Millenáris parkban.
2026. Június 25. 19:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól
A várható extrém meleg miatt harmadfokú hőségriasztást rendelt el a tisztifőorvos szombattól;
