Hírek
2023. Április 05. 13:09, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
SZTÁRVENDÉG AZ OVIBAN

Robot Robi meghódította a karcagi talentumos óvodásokat. A legtöbbet azonban az igazi rendőrtől tanultak a gyerkőcök.
A Karcagi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztályának munkatársa, Bakóné Tóth Éva r. őrnagy 2023. április 4-re meghívást kapott a városi Talentum Óvodába, ahol a középső- és nagycsoportos ovisok lelkendezve várták az igazi rendőr nénit.
Játékos, szemléletes, sok-sok vidám pillanattal fűszerezett foglalkozást tartott a gyerkőcöknek a szakember. Szó esett a gyalogos és kerékpáros közlekedésről, amit kiegészített a játékos formában megtartott gyakorlat is.
A sztárvendég Robot Robi volt, aki bemutatta focitudását. A képek tanúsága szerint az ovisok a foglalkozás minden pillanatát imádták.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.