Városlista
2025. április 27, vasárnap - Zita

Hírek

2019. Szeptember 10. 18:08, kedd | Belföld
Forrás: mti

Szünetelnek a közút online szolgáltatásai szerda este

Szünetelnek a közút online szolgáltatásai szerda este

Szerdán 17 órától várhatóan 21 óráig informatikai rendszerfrissítés miatt szünetelnek a Magyar Közút Nonprofit Zrt. online szolgáltatásai.

A társaság keddi közleménye szerint a karbantartás a www.utinform.hu oldal és a hozzá kapcsolódó informatikai rendszerek teljes felületét érinti, így többek között nem lesznek elérhetőek a közúti kameraképek sem a jelzett időszakban.

Aktuális forgalmi információkkal kapcsolatban ugyanakkor ebben az időszakban is elérhetőek lesznek az Útinform diszpécserei telefonon a +36-1-336-2400 telefonszámon.

Szünetel továbbá a www.kozut.hu oldal is és az innen elérhető e-ügyfélszolgálati felület, a www.uvreoffice.kozut.hu, amelyen keresztül útvonalengedélyek kérhetőek, illetve a KIRA közlekedési információs rendszer és adatbázis is – írták.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld

Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon

Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.

2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld

Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére

Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére

2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld

Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között

Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.

2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra